O nás

Jsme autorizované obchodní a servisní zastoupení předních světových výrobců vysoce přesné měřicí techniky v oboru měření profilu povrchu, úchylek tvaru a polohy a měření délek. Potřebujete opravdu přesně měřit drsnost, 3D texturu, kruhovitost, válcovitost, házení, úhly, rozměry a další charakteristiky povrchu na Vašich výrobcích či vzorcích? Rádi Vám s tím pomůžeme!

Dodávky měřící techniky

 Úzká specializace na tuto oblast metrologie nám dovoluje poskytovat zákazníkům komplexní řešení jejich požadavků na špičkové úrovni. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru (od roku 1990) jsme si jisti kvalitou měřicí techniky, kterou zákazníkům v České republice a na Slovensku dodáváme. Plně si uvědomujeme odpovědnost, kterou s sebou výsledky měření některých kritických aplikací nesou, a proto zákazníkům doporučujeme vždy taková řešení, která s naprostou jistotou vyhoví jejich požadavkům.

Více

Co pro Vás rádi uděláme?

dodávky měřicí techniky

instalace

školení

záruční i pozáruční servis

kalibrace přístrojů

bezplatné odborné poradenství

Více

Zastoupené značky

V České republice a na Slovensku zastupujeme tyto výrobce měřicí techniky: Taylor Hobson, Luphos, T&S Messtechnik, Microrep, Eley Metrology a Altimet

Více